Roma’daki Oteller

Kategori: Genel
Yazan:
Tarih: 24 Haziran 2010
Pisana Palace Otel

Pisana Palace Otel

Pisana Palace Otel

Roma’nın Batı kısmında buluanan otel daha çok iş adamaları tarafından tercih edilmektedir. Şehir merkezine ulaşım olarak çok rahat olan bölge huzur verici ve gürültüden uzaktır. Villa Pamphili Parkınada yakın olan otel çok modern bir yapıya ve konfora sahiptir. Daha fazla bilgi için

Center Otel

Merkezde yer alan otel Trev Çeşmesi,  İspanyol Merdivenleri,  Colosseum gibi bir çok önemli mekana yakın konumdadır. Değişik boyutlardaki odaları ve koyu renkteki mobilyaları ile çok hoş bir otel.

Baltic Otel
Aile işletmesi olan otelde odalar yeterli boyutlarda ve teknolojide dizayn edilmiştir.  Gayet hoş bir kahvaltı salonu bulunmaktadır.
 Fiorini Otel

Fiorini Otel

Fiorini  Otel

Tarihi bir bina olan otel şehir merkezin olup bir çok önemli yapıya ve mekanlara yakın bir konumdadır. Güler yüzlü bir personele sahip olan otelde isterseniz otel personelleri tarafından şehir turuna çıkabilirsiniz.

Academia Otel
Hem iş hemde gezi amaçlı gelen bir çok ziyaretçiyi ağırlayan otel ziyaretçilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Trevi Çeşmesine çok yakın bir konumda bulunmaktadır.
Pineta Palace Otel

Pineta Palace Otel

Pineta Palace Otel
Doğu kültürü ile dizayn edilmiş otel daha çok iş adamlarını ağırlamakta. Düzenli olarak Menüleri değiştirilen büyük ve güzel bir restoranı bulunuyor, aynı zamanda yaz akşamları açık havada da yemek yeme imkanınız bulunuyor. Ayrıca otelde büyük toplantı salonları da bulunmaktadır.

Yorum yapın

İtalya Tatili